ARMODD Silentwatch 5 Pro čierne s kovovým remienkom + silikónový remienok

Novinka
44 hodnotení
155 € –36 % 99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
14.12.2023

Inteligentné hodinky v slovenčine. Funkčné so všetkými telefónmi Android a iPhone. Bluetooth volanie priamo z hodiniek. Prémiové kovové spracovanie. Veľký 1,5″ bezrámčekový displej s vysokým rozlíšením 454x454 px. Bluetooth volanie, 11 športových režimov, meranie krokov, kalórií, tepu, tlaku, saturácie kyslíka aj EKG. Viac ako 200 ciferníkov možnosť vytvoriť si vlastný. Bezdrôtové nabíjanie, NFC a zobrazenie času aj po zhasnutí ciferníka. Športový silikónový remienok zadarmo

⭐ Najnovšia kolekcia ARMODD 2023

✨ Čierna darčeková krabička

Detailné informácie

Podrobný popis

Naozaj veľký displej

Inteligentné hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro prinášajú doposiaľ najväčší 1,5″ displej s najvyšším rozlíšením 454x454 pixelov vo svojej triede. Verné podanie všetkých farieb, výborná čitateľnosť na priamom slnku a zobrazenie času aj po zhasnutí hlavného ciferníka. 

Volajte priamo z hodiniek a sledujte všetko od e-mailov až po tep srdca. Efektívne zobrazí zdravotné športové údaje. Zároveň vďaka kovovému spracovaniu pôsobí elegantne.

data-black-metal
sms-black-metal-5

10 kľúčových vlastností ARMODD Silentwatch 5 Pro

  • Bezrámčekový 1,5″ displej s vysokým rozlíšením a výbornou čitateľnosťou aj na priamom slnku
  • Prémiové kovové spracovanie
  • Volanie priamo z inteligentných hodiniek cez Bluetooth
  • Upozornenie na hovory, SMS, e-maily a správy z aplikácií
  • Výber z viac ako 200 ciferníkov a možnosť vytvorenia ciferníka z vlastnej fotografie
  • Pokročilý senzor na meranie tepovej frekvencie v reálnom čase aj pravidelných intervaloch, meranie spánku, krvného tlaku, EKG i saturácie kyslíka v krvi
  • Denný prehľad o ušlých krokoch, vzdialenosti aj spálených kalóriách so záznamom do mobilnej aplikácie
  • 11 športových režimov: chôdza, beh, cyklistika...
  • Zobrazenie času aj po zhasnutí hlavného ciferníka
  • Bezdrôtové nabíjanie a výdrž batérie až 20 dní pohotovostného režimu

Volanie a upozornenie na to najdôležitejšie

Pre rýchle vybavenie hovoru s priateľmi alebo rodinou sú skvelým parťákom, na ktorého je vždy spoľahnutie. Zobrazí aj SMS, e-maily a správy z aplikácií, ktoré si môžete pohodlne prečítať. Odpadá tak otravná povinnosť mať mobilný telefón stále v ruke. 

Využiť môžete aj hlasového asistenta, ktorý je prepojený s vašim mobilným telefónom. Vhod príde možnosť diaľkového ovládania hudby, funkcia nájsť stratený telefón aj zobrazenie predpovede počasia.

call-black-metal
hr-black-metal

Postrážia, prebudia aj poradia a vo všetkom sa prispôsobia

Koľko toho denne ujdetespálíte, aký je váš tep, krvný tlak, saturácia kyslíka aj EKG – o tom všetkom budete mať dokonalý prehľad. Radi športujete? Inteligentné hodinky zvládnu zaznamenať chôdzu, beh, cyklistiku, švihadlo, bedminton, basketbal, futbal, beh na páse, jogu, voľný pohyb/posilňovňu aj eliptický trenažér. Dáta sa potom jednoducho uložia do aplikácie.

A viete, že kvalitný spánok je základom pre kvalitný život? ARMODD Silentwatch 5 Pro detailne odhalí, ako dobre spíte. A pri prebudení budete skrátka v pohode, pretože inteligentné hodinky vás jemnými vibráciami citlivo prebudia. 

Solídna výdrž batérie a funkcia otočného kolieska

Výmena nového ciferníka a prechodu v menu je vďaka otočnému koliesku jednoduchou a rýchlou záležitosťou. V širokej ponuke ciferníkov si vyberte niektorý z prednastavených vr. animovaných a samozrejme si môžete nahrať na ciferník aj vlastnú fotografiu.

V technických bodoch hodinky plnia vzorne štandardné požiadavky aktívneho užívateľa. Vodeodolnosť IP67, rýchle magnetické nabíjanie a skvelá výdrž batérie až 20 dní na jedno nabitie.

weather-black-metal
ARMODD SIlentwatch 5 Pro box

Prémiové kovové spracovanie

Ušľachtilý kov pôsobí moderne a sviežo. Jeho kľúčový benefit spočíva v materiálovej čistote a vysokej výrobnej kvalite zohľadňujúcej každodenné používanie inteligentných hodiniek.

Hodinky vynikajú v každom vašom pohybe. Dokonale sa prispôsobí vášmu dennému tempu a okolie si to ihneď všimne. V tichosti elegancie je vždy skrytá mocná sila neuveriteľných rozmerov.

Ukážka z mobilnej aplikácie

Intuitívne ovládanie je základ. Všetko frčí podľa toho, ako chcete vy. Chcete napr. dostávať na hodinky len notifikácie z Instagramu ale z Facebooku nie? Alebo si nastaviť príjemné zobudenie s pomocou jemnej vibrácie? Žiadny problém.

V aplikácii nájdete všetky zaznamenané športové aktivity, štatistiky prejdených krokov, spálených kalórií a zdravotné dáta k tepu a tlaku.

ARMODD Silentwatch 4 Pro stříbrná

Parametre

Typ hodiniek

Značka ARMODD
Určenie Pánske
Farebný variant Čierny

Hardvér a softvér

Aplikácia WearPro - slovenčina
Kompatibilný OS Android 5.1 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší
Konektivita Bluetooth 5.0, USB

Funkcie

Notifikácie prichádzajúci hovor, SMS, e-maily, aplikácie (napr. Facebook, Messenger…), lieky, schôdzky
Športové funkcie krokomer, vzdialenosť, spálené kalórie, stopky
Športový režim chôdza, beh, cyklistika, švihadlo, bedminton, basketbal, futbal, beh na páse, joga, voľný pohyb / posilňovňa, eliptický trenažér
Zdravotné funkcie meranie tepovej frekvencie, krvného tlaku, EKG, saturácie kyslíka v krvi, spánku
Ďalšie funkcie Bluetooth volanie, časté kontakty, hlasový asistent, diaľková spúšť fotoaparátu telefónu a ovládanie hudby, funkcia nájdi telefón, budík (vibrácie), počasie, kalkulačka, tréning dýchania, ochrana heslom, NFC (nepodporuje platenie), rozdelenie displeja, baterka, nastavenie jasu displeja, rôzne štýly zobrazenia menu
Rozsvietenie displeja otočením zápästia áno
Rozsvietenie displeja poklepaním na displej áno
Zobrazenie času aj po zhasnutí hlavného ciferníka áno (až 30 sec)
Bezdrôtové nabíjanie áno

Ciferník a displej

Displej dotykový 1,5" IPS
Rozlíšenie displeja 454x454 px
Počet ciferníkov + vlastné foto a viac ako 200 v aplikácii vr. animovaných

Parametre

Kapacita batérie 320 mAh
Výdrž batérie pri bežnom používaní až 7 dní
Pohotovostný režim až 20 dní
Vodoodolnosť Vodotesnosť IP67 (nie na plávanie/sprchovanie/umývanie rúk tlakovou vodou - viac informácií nájdete v návode)
Vibrácie áno
Hmotnosť 70 g

Rozmery hodiniek

Priemer4,6 cm
Výška 1,1 cm

Rozmery remienka

Maximálny obvod zápästia 22 cm
Dĺžka 22 cm
Šírka 22 mm
Vymeniteľný remienok áno

Obsah balenia

Smart hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro, nabíjací magnetický USB kábel, návod v slovenskom jazyku, čierna darčeková krabička

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: