ARMODD Roundz 5 strieborná s kovovým remienkom + silikónový remienok

Neohodnotené
119 € –28 %
ARMODD Roundz 5 strieborná s kovovým remienkom + silikónový remienok
119 € –28 % 85 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Smart hodinky sú kompletne v slovenčine. Funkčné so všetkými telefónmi Android a iPhone. Veľký 1,43″ AMOLED displej s najvyšším rozlíšením 466 × 466 pixelov a funkciou nepretržitého zobrazenia ciferníka Always-On. Bluetooth volanie, 70+ športových režimov, meranie krokov, kalórií, tepu, tlaku, saturácie kyslíka. Precízne kovové spracovanie.

⭐ Novinka na rok 2024

✨ Čierná dárčeková krabička

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádherný AMOLED displej s funkciou Always-On

Veľký 1,43″ AMOLED displej inteligentných hodiniek ARMODD Roundz 5 vás ohromí. Vysoké rozlíšenie 466 × 466 pixelov, živé farby a svietivosť displeja 2000 nitov zabezpečia dokonalú čitateľnosť aj na priamom slnku.

Vybrať si môžete z galérie nepreberného množstva ciferníkov vrátane animovaných a v aplikácii si jednoducho vytvoríte aj svoj vlastný originálny ciferník. Inteligentné hodinky navyše zvládnu zobrazovať čas nepretržite vďaka funkcii Always-On. Samozrejmosťou je kompletne slovenské menu hodiniek a mobilnej aplikácie.

 ARMODD Roundz 5 black-2
 ARMODD Roundz 5 silver

10 kľúčových vlastností ARMODD Roundz 5

  • 1,43″ AMOLED displej s jemným rozlíšením a výbornou čitateľnosťou aj na priamom slnku
  • Precízne spracované kovové telo a pohodlný vymeniteľný remienok
  • Volanie priamo zo smart hodiniek cez Bluetooth a diaľkové ovládanie hudby po spárovaní s telefónom
  • Upozorní na hovorySMS, e-maily a správy z aplikácií
  • Pokročilý senzor na meranie tepovej frekvencie v reálnom čase aj pravidelných intervaloch, meranie spánkukrvného tlaku, aj saturácie kyslíka v krvi
  • Denný prehľad o ušlých krokochvzdialenosti aj spálených kalóriách so záznamom do mobilnej aplikácie
  • Výber z nepreberného množstva ciferníkov a možnosť vytvorenia ciferníka z vlastnej fotografie
  • 70+ športových režimov
  • Always-On: hodinky môžu zobrazovať čas nepretržite vďaka úspornému AMOLED  displeju
  • SOS núdzová funkcia, hlasový asistent, meranie dychovej frekvencie aj úrovne stresu

Volánie a upozornenie na to najdôležitejšie

 

Volajte priamo zo smart hodinek po pripojení k telefónu. Funkciu môžete jednoducho vypnúť/zapnúť podľa potreby. Smart hodinky zobrazia aj SMSe-maily a správy z aplikácií, ktoré si môžete pohodlne prečítať a telefón tak môžete nechať odpočívať presne tam, kde sa práve nachádza.

Využiť môžete aj hlasového asistenta, ktorý je prepojený s vašim mobilným telefónom. Vhod príde možnosť diaľkového ovládania hudby, funkcia nájsť stratený telefón aj zobrazenie predpovede počasia.

 ARMODD Roundz 5 gold
 ARMODD Roundz 5 gold pink

Majte svoje zdravie pod dohľadom 

Koľko toho denne prejdete a spálite, aký je váš tep, krvný tlak, saturácia kyslíka, dychová frekvencia aj úroveň stresu –⁠ o tom všetkom budete mať dokonalý prehľad. Zdravie je len jedno a smart hodinky vám pomôžu monitorovať to najdôležitejšie.

Vďaka pokročilému senzoru môžete merať tep v reálnom čase aj v pravidelných intervaloch so záznamom do mobilnej aplikácie. Inteligentné hodinky diskrétne zobrazia aj stav menštruačného cyklu a mnoho ďalšieho.

Ciferníky: Animované aj vlastné a nepreberné množstvo na výber

Vytvorte si svoj originálny ciferník, ktorý nikto iný na svete mať rozhodne nebude. Vlastná fotografia je rafinovanou možnosťou ako si hodinky maximálne prispôsobiť k svojmu obrazu.

Vybrať si môžete aj z nepreberného množstva ciferníkov v mobilnej aplikácii už vopred nahratých. Poteší aj možnosť  animovaných ciferníkov. Každý deň tak môžete mať aj vďaka vymeniteľnému remienku úplne nové hodinky.

 ARMODD Roundz 5 silver-2
 ARMODD Roundz 5 gold-2

70+ športových režimov, váš osobný tréner na zápästí

Radi športujete? Inteligentné hodinky dokážu zaznamenať chôdzu, beh, cyklistiku, švihadlo, bedminton, basketbal, futbal, beh na páse, jogu, voľný pohyb/posilňovňu, eliptický trenažér a mnoho ďalších športov. Dáta sa potom jednoducho uložia do aplikácie.

Víťazi sa rodia pomaly, ale sám to ešte nikdy nikto nedokázal. Teraz už na to spolu s inteligentnými hodinkami ARMODD Roundz 5 budete minimálne dva.

Ukážka z mobilnej aplikácie

Intuitívne ovládanie je základ. Všetko frčí podľa toho, ako chcete vy. Chcete napr. dostávať na hodinky len notifikácie z Instagramu ale z Facebooku nie? Alebo si nastaviť príjemné zobudenie s pomocou jemnej vibrácie? Žiadny problém.

V aplikácii nájdete všetky zaznamenané športové aktivity, štatistiky prejdených krokov, spálených kalórií a zdravotné dáta.

 crystal-2_07c

Parametry

Typ hodinek

Značka ARMODD
Určení Dámské, Pánské, Unisex
Barevná varianta strieborná

Hardvér a softvér

Aplikace GloryFit - slovenčina
Jazyky menu slovenčina, angličtina, slovenčina, ukrajinčina, ruština, nemčina, poľština, rumunčina, bulharčina, francúzština, španielčina, portugalčina, maďarčina, taliančina, slovinčina, chorvátčina, turečtina
Jazyky aplikace slovenčina, angličtina, slovenčina, ukrajinčina, ruština, nemčina, poľština, rumunčina, bulharčina, francúzština, španielčina, portugalčina, maďarčina, taliančina, slovinčina, chorvátčina, turečtina
Kompatibilný OS Android 5.1 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší
Konektivita Bluetooth 5.0, USB

Funkcie

Notifikácie prichádzajúci hovor, SMS, e-maily, aplikácie (napr. Facebook, Messenger…), schôdzky
Športové funkcie krokomer, vzdialenosť, spálené kalórie, stopky, časovač
Športový režim chôdza, beh, cyklistika, švihadlo, bedminton, basketbal, futbal, beh na páse, jóga, voľný pohyb / posilňovňa, eliptický trenažér a mnoho ďalších
Zdravotné funkcie meranie tepovej frekvencie, krvného tlaku, saturácia kyslíka v krvi, spánku, dychové frekvencie, stresu, monitoring menštruačného cyklu
Ďalšie funkcie Bluetooth volanie, časté kontakty, hlasový asistent, diaľková spúšť fotoaparátu telefónu a ovládanie hudby, funkcie nájdi telefón, budík (vibrácie), počasie, kalkulačka, tréning dýchania, ochrana heslom, rozdelenie displeja, svietidlo, nastavenie jasu displeja, rôzne štýly zobrazenia menu
Rozsvietenie displeja otočením zápästia áno
Always-on displej áno

Ciferník a displej

Displej dotykový 1,43" AMOLED
Rozlíšenie displeja 466x466 px
Počet ciferníkov  5+ vlastné foto a viac ako 500 v aplikácii vr. animovaných

Parametre

Kapacita batérie 360 mAh
Výdrž batérie pri bežnom používaní až 7 dní
Pohotovostný režim až 20 dní
Vodoodolnosť Vodotesnosť IP67 (nie na plávanie/sprchovanie/umývanie rúk tlakovou vodou - viac informácií nájdete v návode)
Vibrácie áno
Hmotnosť 51 g

Rozmery hodiniek

Šírka 3,8 cm
Dĺžka 4,5 cm
Výška 1,1 cm

Rozmery remienka

Maximálny obvod zápästia 22 cm
Dĺžka 22 cm
Šírka 22 mm
Vymeniteľný remienok áno

Obsah balenia

Smart hodinky ARMODD Roundz 5, nabíjací magnetický USB kábel, návod v slovenskom jazyku, čierna darčeková krabička

Dodatočné parametre

Kategória: Smart hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: