Doprava a platba

Vašu objednávku vám doručíme prostredníctvom Slovenskej pošty, GLS alebo Zásielkovni. Je len na vás, či si balíček necháte priviesť domov, do práce alebo sa pre neho staviate na výdajnom mieste. Keď vaša objednávka presiahne hodnotu 90 EUR, dopravu máte zadarmo a všetky náklady na dodanie k vám idú na náš účet.

Ste z Českej republiky? Prejdite na náš český e-shop www.smartomat.cz, kde si môžete tovar objednať a nechať doručiť kuriérskou službou alebo inými spôsobmi prepravy.

Potrebujete poradiť?

Spôsoby dopravy

Slovenská pošta

Slovenská pošta doručí zásielku na vami zvolenú adresu. V prípade nezastihnutia bude zásielka uložená na najbližšej pošte, kde bude po dobu 18 dní pripravená na vyzdvihnutie. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS a e-mail.

Doručenie:
2-3 pracovné dni

4 EUR

Kuriérska služba GLS

Kuriérska spoločnosť GLS vám doručí zásielku na vybranú adresu. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS a e-mail.

Doručenie:
1-3 pracovné dni

4 EUR

Zásielkovňa

Zásielka bude doručená na vami zvolené výdajné miesto Zásielkovni, kde bude po dobu 7 dní pripravená na vyzdvihnutie. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS a email.

Doručenie:
2-3 pracovné dni

4 EUR

Doručenie na adresu kuriérom

Kuriér doručí zásielku na vami zvolenú adresu. V prípade nezastihnutia bude zásielka uložená na depe kuriéra. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS a e-mail. Doba doručenia: 2-3 pracovných dní.

Doručenie:
2-3 pracovné dni

4 EUR

Možnosti platby

Bankovním převodem

Objednávku zaplatíte na náš bankový účet klasickým prevodom. Zásielku odošleme ihneď po prijatí platby. Číslo objednávky zadajte do správy pre príjemcu. IBAN: CZ5920100000002401022082, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Priebeh transakcie:
1-2 pracovné dni

zadarmo

Platebnou kartou online

Objednávku zaplatíte platobnou kartou online cez bránu GoPay. Najrýchlejší, najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob platby.

Okamžitá platba
v reálnom čase

zadarmo

Dobírkou

Objednaný tovar nám môžete uhradiť tiež dobierkou, na pobočkách Slovenských pošty alebo výdajných miestach Zásielkovňy, či pri doručení kuriérskou službou. Dobierku je možné uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Zaplatíte
pri prevzatí zásielky

1 EUR